PORTAL DLA PROFESJONALISTÓW

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści dotyczące wyrobów medycznych są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników)


W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:
JESTEM PROFESJONALISTĄ NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

FIRMA

Firma DENTAL PLUS jest wyłącznym przedstawicielem TAKARA BELMONT CORPORATION w Polsce.
Jakością swojej produkcji firma BELMONT odpowiada na najwyższe oczekiwania swoich Klientów . Zapewnia także najwyższe standardy bezpieczeństwa produktu, a także przestrzega najwyższych norm ochrony środowiska.
Jakość produktów BELMONT – w 100% wytwarzanych we własnych fabrykach w Japonii – wynika z zaawansowanych, ciągłych procesów innowacyjnych wdrażanych w fabrykach w Osace i w Tokio, oraz najwyższych wymagań stawianych wyrobom fabryki na etapie testowania – w najbardziej ekstremalnych, niekonwencjonalnych warunkach.


Firma BELMONT (TAKARA BELMONT CORPORATION) istnieje od 1921r., założona przez p. Hidenobu Yoshikawa.
Obecnie kierowana przez Prezydenta Hidetaka Yoshikawa, ma swoją główną siedzibę w Osace, a także drugie biuro Zarządu w Tokio.
Od 1950r. datuje się dynamiczna ekspansja eksportowa firmy na rynki Europy, USA i Azji.
TAKARA BELMONT CORPORATION posiada kilka własnych oddziałów, odpowiedzialnych za dystrybucję i obsługę Klienta w każdym z regionów :
  • TAKARA BELMONT, USA, INC.
  • TAKARA COMPANY, CANADA, LTD.
  • TAKARA BELMONT (U.K.) LTD.
  • TAKARA COMPAGNIE PARIS S.A.R.L.
  • TAKARA COMPANY EUROPE GmbH, Germany.
TAKARA BELMONT CORPORATION współpracuje z siecią dealerów w 72 krajach świata.
Fabryki w Osace i w Tokio wyposażone są w najnowocześniejszy dostępny park maszynowy i systemy produkcyjne. W pełni zautomatyzowany system produkcji części do unitów stomatologicznych i aparatów RTG połączony jest ze zautomatyzowanym, w pełni skomputeryzowanym systemem składowania i transportu pomiędzy magazynem i halami produkcyjnymi. To nowoczesne i niezawodne rozwiązanie zapewnia możliwość ciągłej, 24-godzinnej pracy bez udziału człowieka.
Pełna automatyzacja produkcji zapewnia nienaganną i powtarzalną jakość podzespołów produkowanych w obu fabrykach, co jest jednym z podstawowych warunków wysokiej jakości finalnych urządzeń trafiających do Klienta.


Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji