+48 606 979 100
+48 606 979 200
+48 606 979 300

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

GXPS-500 - serwis


Cyfrowy skaner płytek fosforowych

Mały wkład – czysty zysk


Skaner płytek fosforowych łączy zalety wykonywania zdjęć na kliszy RTG z najnowszym systemem cyfrowym. Cyfrowe skanowanie pozwala otrzymać czysty i wyraźny obraz zachowując przy tym korzyści charakterystyczne dla urządzeń rentgenowskich.


Elastyczne, cienkie i bezprzewodowe płytki obrazowe PSP, dostępne w standardowych rozmiarach, umieszczane są w taki sam sposób, co tradycyjne klisze RTG. Wystarczą sekundy by  płytki obrazowe zostały skonwertowane i oczyszczone w celu ponownego użycia, a cyfrowy obraz zapisany i gotowy do przeglądu oraz diagnostyki.
Skaner Gendex GXPS-500 pozwala obniżyć wydatki, zaoszczędzić czas i wyeliminować błędy związane z tradycyjną obróbką klisz, jednocześnie skutecznie rozwijając Twoją praktykę.
Skaner światłoczułych płytek fosforowych współpracuje z dedykowaną lampą Gendex Expert DC jak również z większością lamp, w które wyposażone są już gabinety. 

Alternatywa w przystępnej cenie


Pozbądź się kosztów związanych z obróbką klasycznych klisz RTG, dzięki nowoczesnym płytkom PSP, które są wielokrotnego użytku, a przy tym wyjątkowo trwałe. Bezdotykowy sposób obsługi chroni płytki, czyniąc je sterylnymi i niezawodnymi przez cały czas. System skanuje i dostarcza obraz rtg wewnątrzustny w przeciągu kilku sekund. Światłoczułe płytki fosforowe dostępne są 
w rozmiarach 0,1,2,3, dzięki czemu lekarz stomatolog ma możliwość wykonania wszystkich możliwych projekcji zdjęć rtg wewnątrzustnych.
Wysokiej jakości zdjęcia mogą być przesyłane między komputerami w praktyce stomatologicznej, dzięki czemu system PSP jest szczególnie ekonomiczny, w przypadku dużych praktyk. Urządzenie Gendex GXPS-500 dostarczane jest wraz z zestawem akcesoriów, w tym z jednorazowymi osłonkami i pojemnikiem do przechowywania płytek. Oprogramowanie Gendex VixWin™ dołączone do skanera, zwiększy możliwości Twojej cyfrowej radiologii dzięki możliwości utworzenia sieci z innymi, już funkcjonującymi w Państwa praktyce urządzeniami. RTG.

Znajome środowisko


Urządzenie Gendex GXPS-500 jest gotowe do użycia zaraz po wyjęciu 
z opakowania. Twoi pracownicy docenią prostotę pracy z nim oraz dostrzegą korzyści płynące z wiarygodnych i spójnych obrazów cyfrowych. 5-7 sekundowy czas odczytu płytek skraca cenny czas pracy lekarza, zapewniając doskonały jakościowo, cyfrowy obraz diagnostyczny, możliwy do odczytania na każdym komputerze. Gdy na ekranie pojawia się obraz, funkcja automatycznego kasowania czyści płytkę, by można ją było użyć do ponownego odczytu. Cyfrowe zdjęcia nie wymagają wywoływania, są łatwe do przechowywania, archiwizowania i dostępne do podglądu.

Wolny od chemikaliów, wyraźny obraz


Skaner daje wyraźny obraz widoczny w pełnym, dziennym świetlne (nie występują problemy związane z prześwietleniem lub niedoświetleniem). Gendex GXPS-500 wyposażony jest w płytki fosforowe wielokrotnego użytku, które umieszcza się w specjalnej, jednorazowej osłonce, dla zwiększenia ich ochrony. Ten bezdotykowy system zabezpiecza przed zadrapaniami i odciskami palców, dzięki czemu zwiększa żywotność płytki. Szybki i łatwy system ładowania SmartFeed™ minimalizuje błędy i eliminuje ryzyko utraty, bądź obniżenia jakości obrazu. Podczas przetwarzania płytki są czyszczone i przygotowywane do ponownego użycia. Wszystko to dzieje się w przeciągu kilku sekund bez zastosowania środków chemicznych. Gendex GXPS-500 to bezpieczny wybór dla Twojego gabinetu, personelu i środowiska.